Inscricións – Lista
III CROSS PONTE ROMANA (ata categoría SUB18/XUV) (2018-11-25), data límite 2018-11-20 00:00:00
INSCRICIÓN | CATEGORÍA | PROBA | APELIDOS | NOME | OBSERVACIÓNS | REXISTRO |
Alevin | Cross | BARREIRO LUZARDO | MIGUEL | 2018-11-19 20:08:38 | ||
Alevin | Cross | Casanova Lopez | Nicolás | 2018-11-16 19:16:53 | ||
Alevin | Cross | DE FRUTOS RODRÍGUEZ | IAGO | 2018-11-19 20:34:00 | ||
Alevin | Cross | EXPÓSITO RÍO | FABIO | 2018-11-13 19:47:00 | ||
Alevin | Cross | Farias Novoa | Xiana | 2018-11-16 19:16:33 | ||
Alevin | Cross | GÓMEZ LÓPEZ | XAVIER | 2018-11-16 23:11:42 | ||
Alevin | Cross | GONZÁLEZ LÓPEZ | ANXO | 2018-11-16 22:34:27 | ||
Alevin | Cross | JARAMILLO ESTRADA | BRADLEY JOEL | 2018-11-16 23:02:43 | ||
Alevin | Cross | Lence Iglesias | Roi | 2018-11-18 19:28:44 | ||
Alevin | Cross | Lombao Lodeiro | Marco | 2018-11-16 19:16:10 | ||
Alevin | Cross | López Varela | Sofia | 2018-11-17 22:12:29 | ||
Alevin | Cross | MASEDA IGLESIA | JAVIER | 2018-11-16 23:07:46 | ||
Alevin | Cross | MOLARES FENTE | DANIELA | 2018-11-16 23:09:57 | ||
Alevin | Cross | MOUMNI RICO | SAFYA | 2018-11-16 23:04:47 | ||
Alevin | Cross | MURADO DÍAZ | DANIELA | 2018-11-16 23:05:53 | ||
Alevin | Cross | PIÑEIRO TELLA | NOA | 2018-11-16 23:03:53 | ||
Alevin | Cross | PRADO CAMBA | ILSE | 2018-11-13 19:47:38 | ||
Alevin | Cross | RECAMÁN MEILÁN | SABELA | 2018-11-16 23:08:16 | ||
Alevin | Cross | RODRÍGUEZ GANDOY | DIEGO | 2018-11-19 22:57:29 | ||
Alevin | Cross | RODRÍGUEZ GANDOY | NOELIA | 2018-11-19 22:57:11 | ||
Alevin | Cross | RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ | ANTÍA | 2018-11-16 23:09:27 | ||
Alevin | Cross | ROUCO IGLESIAS | EVA | 2018-11-16 23:03:37 | ||
Alevin | Cross | SALGADO RODRÍGUEZ | MARINA | 2018-11-16 22:41:43 | ||
Alevin | Cross | SEFENU VARELA | EYRAM | 2018-11-16 23:05:12 | ||
Alevin | Cross | ULLOA VÁZQUEZ | NOA | 2018-11-19 20:06:15 | ||
Alevin | Cross | VÁZQUEZ FERNÁNDEZ-ALBALAT | TERESA | 2018-11-16 23:04:21 | ||
Alevin | Cross | VÁZQUEZ GÓMEZ | AITOR | 2018-11-19 20:33:11 | ||
Alevin | Cross | VÁZQUEZ GÓMEZ | UXÍA | 2018-11-19 20:06:42 | ||
Cadete | Cross | Diaz Garcia | Eva | 2018-11-18 19:28:20 | ||
Cadete | Cross | PARDO RODRÍGUEZ | ADRIÁN | 2018-11-18 16:23:12 | ||
Infantil | Cross | ANLLO VÁZQUEZ | ALBA | 2018-11-16 23:06:11 | ||
Infantil | Cross | BESTEIRO REY | SILVIA | 2018-11-16 23:12:02 | ||
Infantil | Cross | BLANCO ÁLVAREZ | JAVIER | 2018-11-16 23:07:03 | ||
Infantil | Cross | CABARCOS LÓPEZ | VÍCTOR | 2018-11-16 14:18:13 | ||
Infantil | Cross | DE FRUTOS RODRÍGUEZ | TEO | 2018-11-15 22:48:46 | ||
Infantil | Cross | Férnandez Quiroga | Antia | 2018-11-16 12:03:48 | ||
Infantil | Cross | GONZÁLEZ BONACHO | CLARA | 2018-11-16 16:47:47 | ||
Infantil | Cross | LÓPEZ RODRÍGUEZ | ANDRÉS | 2018-11-16 23:13:57 | ||
Infantil | Cross | MASEDA IGLESIA | PAULA | 2018-11-16 23:07:28 | ||
Infantil | Cross | MATUTE ESTRADA | HAANA LISETH | 2018-11-16 23:02:21 | ||
Infantil | Cross | MOSTEIRO CAMPOS | JAIRO | 2018-11-16 16:49:14 | ||
Infantil | Cross | RAPOSO FOMPEDRIÑA | LAURA | 2018-11-15 22:47:53 | ||
Infantil | Cross | Rodriguez Diéguez | Alicia | 2018-11-11 22:08:27 | ||
Infantil | Cross | RODRÍGUEZ EDROSA | NOA | 2018-11-15 22:47:31 | ||
Infantil | Cross | RUBINOS RUBINOS | MARÍA | 2018-11-15 22:46:51 | ||
Infantil | Cross | SOUTO MORANDEIRA | LUCAS | 2018-11-16 23:01:38 | ||
Infantil | Cross | ULLOA VÁZQUEZ | XIANA | 2018-11-19 20:05:57 |
LENDA:
= Inscrición feita polo atleta, pero aínda non tramitada na RFEA por parte do Club.= Inscrición xa tramitada polo Club perante a RFEA.