Calendario mensual da Escola

Desde esta páxina poderás coñecer os eventos deportivos máis destacados de cada mes que terán lugar ao longo da tempada, nos que participarán os/as atletas da Escola de Atletismo Lucus Caixa Rural Galega, así como calquera outro tipo de actividades relativas á mesma.

NOTA: recoméndase revisar con frecuencia o correo electrónico, pois é por esa vía pola que se envían as solicitudes de confirmación de asistencia a cada un dos eventos deportivos e os prazos límite para as inscricións.


TEMPADA 2018/2019

 

SETEMBRO 2018

LUNS MARTES MÉRCORES XOVES VENRES SÁBADO DOMINGO
1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

 

11

 

 

12

 

 

13

 

 

14

Comeza a ESCOLA DE ATLETISMO!!

15

 

 

16

 

 

17

 

 

18

ALEVÍN / INFANTIL

18:00-19:30h

19

PREBENX / BENX

18:00-19:00h

20

INFANTIL

18:00-19:30h

21

PREB / BENX 

ALEV / INF 

22

 

 

23

 

 

24

 

 

25

ALEV / INF

18:00-19:30h

26

PREBENX / BENX

18:00-19:00h

27

INFANTIL

18:00-19:30h

28

PREBENX / BENX

ALEV / INF 

29

 

 

30

 

 

 

OUTUBRO 2018

LUNS MARTES MÉRCORES XOVES VENRES SÁBADO DOMINGO
1

Comezan os LUCU-LUNS!!

2

SUB12 / SUB14

 

3

SUB8 / SUB10

 

4

SUB14

 

5

 FESTIVIDADE 

 

6

 

 

7

 

 

8

TODAS CATEG.

18:00-19:00h

9

SUB12 / SUB14

 

10

SUB8 / SUB10

 

11

SUB14

 

12

 FESTIVIDADE 

 

13

 

 

14

 

 

15

TODAS CATEG.

18:00-19:00h

16

SUB12 / SUB14

 

17

SUB8 / SUB10

 

18

SUB14

 

19

SUB8 / SUB10

SUB12 / SUB14

20

 

 

21

 

 

22

TODAS CATEG.

18:00-19:00h

23

SUB12 / SUB14

 

24

SUB8 / SUB10

 

25

SUB14

 

26

SUB8 / SUB10

SUB12 / SUB14

27

 

 

28

 

 

29

TODAS CATEG.

18:00-19:00h

30

SUB12 / SUB14

 

31

SUB8 / SUB10

 

 

NOVEMBRO 2018

LUNS MARTES MÉRCORES XOVES VENRES SÁBADO DOMINGO
1

 FESTIVIDADE 

 

2

SUB8 / SUB10

SUB12 / SUB14

3

 

 

4

 

 

5

TODAS CATEG.

 

6

SUB12 / SUB14

 

7

SUB8 / SUB10

 

8

SUB14

 

9

SUB8 / SUB10

SUB12 / SUB14

10

 

 

11

 

 

12

TODAS CATEG. 

 

13

SUB12 / SUB14

 

14

SUB8 / SUB10

 

15

SUB14

 

16

SUB8 / SUB10

SUB12 / SUB14

17

 

 

18

 

 

19

TODAS CATEG.

 

20

SUB12 / SUB14

 

21

SUB8 / SUB10

 

22

SUB14

 

23

SUB8 / SUB10

SUB12 / SUB14

24

 

 

25

III CROSS PONTE ROMANA

26

TODAS CATEG. 

 

27

SUB12 / SUB14

 

28

SUB8 / SUB10

 

29

SUB14

 

30

SUB8 / SUB10

SUB12 / SUB14

 

DECEMBRO 2018

LUNS MARTES MÉRCORES XOVES VENRES SÁBADO DOMINGO
1

 

 

2

FASE PREP. CROSS

– Lugo –

3

TODAS CATEG.

 

4

SUB12 / SUB14

 

5

SUB8 / SUB10

 

6

 FESTIVIDADE 

 

7

 FESTIVIDADE 

 

8

 

 

9

 

 

10

TODAS CATEG. 

 

11

SUB12 / SUB14

 

12

SUB8 / SUB10

 

13

SUB14

 

14

SUB8 / SUB10

SUB12 / SUB14

15

FASE PROV. LIGA ABANCA

– Ourense –

16

 

 

17

TODAS CATEG.

 

18

SUB12 / SUB14

 

19

SUB8 / SUB10

 

20

SUB14

 

21

SUB8 / SUB10

SUB12 / SUB14

22

FASE FINAL LIGA ABANCA

(en caso de clasificarse)

– Ourense –

23

 

 

24 / 31

 N 

25

 A 

26

 D 

27

 A 

28

 L 

29

 

30

 

 

Non esquezas compartir en...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+